Log in en we zijn er voor u.

WELKOM BIJ YUMAN HEERLEN

UW partner in Human Talents voor Hospitality & Events
Ben jij op zoek naar een bijbaan?
en heb jij de YUMAN passie?!
naam:
e-mailadres:
telefoonnummer:
ik zoek een bijbaan in:
Hoe oud ben jij?
Hoe ben jij met ons in aanraking gekomen?
Wat doe jij op dit moment?
Ja, ik heb het Privacybeleid en de Gebruiksvoorwaarden gelezen en ga ermee akkoord.
Ik ga ermee akkoord dat YUMAN contact met mij opneemt per telefoon of e-mail.
Stacks Image 453

WIJ ZIJN YUMAN

Stacks Image 330

ONZE HORECABIJBANEN

Stacks Image 334

ONS HORECAPERSONEEL

YUMAN is ook bij jou in de buurt.
Kies een locatie. Jou postcode begint met:
Nederland 
5
YUMAN Sittard-Geleen

p/a Oliemolenstraat 60 # 2.20
6416 CB Heerlen

Telefon: +31/85/0291313


email: sittard-geleen@yuman.jobs

www.sittard-geleen.yuman.jobs

Openingstijden:
Maandag - vrijdag: 09:00 - 18:00 uur
YUMAN Eindhoven

Flight Forum 40
5657 DB Eindhoven

Telefon: + 31/85/0291314


email: eindhoven@yuman.jobs

www.eindhoven.yuman.jobs

Openingstijden:
Maandag - vrijdag: 09:00 - 18:00 uur
6
YUMAN Heerlen

Oliemolenstraat 60 # 2.20
6416 CB Heerlen

Telefon: +31/85/0291311


email: heerlen@yuman.jobs

www.heerlen.yuman.jobs

Openingstijden:
Maandag - vrijdag: 09:00 - 18:00 uur
YUMAN Maastricht

Robert Schumandomein 2
6229 ES Maastricht

Telefon: + 31/85/0291312


email: maastricht@yuman.jobs

www.maastricht.yuman.jobs

Openingstijden:
Maandag - vrijdag: 09:00 - 18:00 uur
Duitsland 
1
YUMAN Berlin

Krausenstr. 24
10117 Berlin

Telefon: 030/3467530
Telefax: 030/34675310

email: berlin@yuman.jobs

www.berlin.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
2
YUMAN Hamburg

Willy-Brandt-Straße 45
20457 Hamburg

Telefon: 040/468993460
Telefax: 040/468993466

email: hamburg@yuman.jobs

www.hamburg.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
3
YUMAN Hannover

Große Düwelstraße 1
30171 Hannover

Telefon: 0511/93694921
Telefax: 0511/93694949

email: hannover@yuman.jobs

www.hannover.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
4
YUMAN Düsseldorf

Fährstraße 1a
40221 Düsseldorf

Telefon: 0211/563040
Telefax: 0211/5630410

email: duesseldorf@yuman.jobs

www.duesseldorf.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
YUMAN Essen

Gladbecker Straße 18
45141 Essen

Telefon: 0201/89061980
Telefax: 0201/89061988

email: essen@yuman.jobs

www.essen.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
YUMAN Dortmund

Hoher Wall 15
44137 Dortmund

Telefon: 0172/8557181

email: dortmund@yuman.jobs

www.dortmund.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
5
YUMAN Köln

Ludwigstraße 2
50667 Köln

Telefon: 0221/6507240
Telefax: 0221/65072410

email: koeln@yuman.jobs

www.koeln.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
YUMAN Aachen

Jakobstrasse 222
52064 Aachen

Telefon: 0241/99031398
Telefax: 0241/99031400

email: aachen@yuman.jobs

www.aachen.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
6
YUMAN Frankfurt

Mainzer Landstraße 250-254
60326 Frankfurt am Main

Telefon: 069/24748460
Telefax: 069/247484610

email: frankfurt@yuman.jobs

www.frankfurt.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
YUMAN Mannheim

Carl-Reuther-Straße 1, Geb.372/2. OG
68305 Mannheim

Telefon: 0621/85451106
Telefax: 0621/85451108


email: mannheim@yuman.jobs

www.mannheim.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
7
YUMAN Stuttgart

Schwieberdingerstraße 58
70435 Stuttgart

Telefon: 0711/45999311
Telefax: 0711/45999310

email: stuttgart@yuman.jobs

www.stuttgart.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
YUMAN Karlsruhe

Kaiserallee 62
76185 Karlsruhe

Telefon: 0721/61909823
Telefax: 0721/61909825

email: karlsruhe@yuman.jobs

www.karlsruhe.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
8
YUMAN München

Westenriederstraße 51
80331 München
Telefon: 089 / 2000 6 772 - 0
Telefax: 089 / 2000 6 772 - 9


email: muenchen@yuman.jobs

www.muenchen.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
9
YUMAN Nürnberg

Emilienstraße 8
90489 Nürnberg

Telefon 0174/3488106

email: nuernberg@yuman.jobs

www.nuernberg.yuman.jobs

Öffnungszeiten:
Montags - Freitags: 09:00 - 18:00 Uhr
Stacks Image 746
Ben U geïnteresseerd in het YUMAN franchiseconcept?

Neem dan
contact met ons op.
adres

YUMAN Heerlen
YUMAN talents Zuid BV
Oliemolenstraat 60 # 2.20
6416 CB Heerlen

contact

Tel: +31/85/0291311